wyłączny dystrybutor Borbe
2sub.png 3sub.png 4sub.png

Krem dermoaktywny z arbutyną ARBUTIN DERMO ACTIVE CREAM

Krem przywracający jednolity koloryt skóry dla cery tłustej i/lub z przebarwieniami, powodujący natychmiastowe i długotrwałe rozjaśnienie skóry. Minimalizuje niedoskonałości, delikatnie złuszcza i nawilża naskórek. Formuła bez parabenów, środków zapachowych i koloryzujących. W celu osiągnięcia optymalnych efektów pielęgnacji, zalecane jest stosowanie kremu po aplikacji serum dermo-aktywnego z arbutyną.

Skład kosmetyku:

  • arbutyna (5,00%) - naturalny składnik mącznicy lekarskiej (Arctostaphylos uva ursi). Działa rozjaśniająco na skórę, poprzez inhibicję enzymu tyrozynazy melanosomów (wiąże się z tym enzymem, przez co nie może dojść do jego utlenienia do 3-(3,4-dihydroksyfenylo-alaniny (DOPA), a w konsekwencji do zablokowania melaniny - barwnika naszej skóry). Arbutynę można stosować w terapii trądziku, w leczeniu i profilaktyce przebarwień skóry oraz w leczeniu stanów zapalnych. Związek ten jest stosowany w leczeniu hiperpigmentacji spowodowanej przez wiele różnych czynników - trądzik, reakcje alergiczne, infekcje, blizny, związki fototoksyczne, reakcje po zastosowaniu środków medycznych lub kosmetyków. Arbutyna jest także naturalnym filtrem zatrzymującym promieniowanie UV (A,B,C),
  • kwas hialuronowy (3,00%) - jest naturalnym składnikiem mukopolisacharydów, wchodzących w skład skóry właściwej. Znacząco przyczynia się do rozrostu komórek, ich migracji. Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, przenikając przez skórę i doskonale wiążąc wodę. Działa jak gąbka, przewyższając własny ciężar właściwy o 20 razy. Wykazuje również skuteczne działanie regenerujące, szczególnie, gdy skóra narażona jest na nadmierne działanie promieni UVB.

Pojemność: 50ml i 250ml

wróć do kategorii kup produkt w sklepie