wyłączny dystrybutor Borbe
2sub.png 3sub.png 4sub.png

Krem dermoaktywny z tauryną TAURINE DERMO ACTIVE CREAM

Krem rewitalizujący dla skóry normalnej o lekkiej i płynnej formule zawierający taurynę (stymuluje napięcie i wzrost mięśni) oraz koenzym Q10 (antyoksydant i wypełniacz zmarszczek). Pomaga zrewitalizować, zregenerować i odbudować prawidłową strukturę skóry. Polecany do stosowania po aplikacji serum dermo-aktywnego z tauryną. Polecany szczególnie dla skór podrażnionych, "zmęczonych" i po opalaniu.

Skład kosmetyku:

  • tauryna (3,00%) - to organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów, nie posiada kwasowej grupy karboksylowej, ale grupę sulfonową (jedyna występująca w naturze). Jest produktem końcowym degradacji aminokwasu siarkowego - cysteiny i stabilizatorem membrany komórkowej, poprzez utrzymywanie struktury komórek, ich przepuszczalności oraz polaryzacji. Działa rewitalizująco na skórę,
  • koenzym Q10 (0,10%) - antyoksydant, działający wielokierunkowo w celu redukcji szkodliwego wpływu środowiska na skórę. Wpływa na zmniejszenie głębokości zmarszczek. Zwany “eliksirem młodości”, związek ten chroni komórki przed niedotlenieniem, pobudza ich metabolizm i regenerację, jednocześnie jest przeciwutleniaczem. W połączeniu z witaminą E, najefektywniej odtruwa komórki z toksyn i pomaga w ich usunięciu z organizmu. Zapobiega uszkodzeniu komórek, stanowi ich pierwszą linię obrony, zmniejsza poziom oksydacji po naświetlaniu promieniami UVA. Preparaty z tym związkiem stosowane na skórę przez kilka tygodni, powodują zanik drobnych zmarszczek, wzrost wilgotności i elastyczności skóry, rozjaśnianie przebarwień, spłycenie zmarszczek głębokich, ujędrnienie mięśni szyi i twarzy. Kremy z tym składnikiem poprawiają jędrność skóry, powodują, że wydaje się ona młodsza. Badania dotyczące wykorzystania koenzymu Q10 potwierdzają możliwość wykorzystania go w preparatach kosmetycznych również, jako naturalnego filtra przeciwsłonecznego o niskim ryzyku podrażnień. Połączony z witaminami i algami koenzym Q10 jest idealnym składnikiem kremów do cery wrażliwej.

Pojemność: 50ml i 250ml

wróć do kategorii kup produkt w sklepie