wyłączny dystrybutor Borbe
2sub.png 3sub.png 4sub.png

Żel dermoaktywny z krzemem SILICIUM DERMO ACTIVE GEL

Żel o działaniu wygładzającym, nawilżającym skórę oraz spowalniającym proces starzenia się. Stymuluje odnowę komórkową i dzięki właściwościom antyoksydacyjnym sprzyja syntezie kolagenu. Produkt bez środków koloryzujących i zapachowych. W celu osiągnięcia pożądanych efektów żel polecany jest do stosowania z maską dermo-aktywną z krzemem oraz serum dermo-aktywnym z krzemem. Polecany również dla cer trądzikowych.

Skład kosmetyku:

  • kompleks krzemowy (3,00%) - krzem ograniczny ulepsza produkcję kolagenu i elastyny oraz podnosi poziom regeneracji komórek, jak również poziom spójności włókien elastyny. Przeciwdziała powstawaniu złogów tłuszczu. Jest stymulatorem spójności tkanek, wpływa na działanie cynku i miedzi, jak również utrzymuje ciągłe nawilżanie skóry, którego brak wpływa znacząco na proces starzenia się.
  • cynk PCA (1,50%) - antyoksydant o właściwościach ściągających i antyseptycznych, sprzyjający procesowi syntezy kolagenu i elastyny. Znany również jako pierwiastek przyspieszający proces gojenia ran, dzięki działaniu na syntezę kolagenu.
  • Lavandula Angustifolia (0,35%) - o właściwościach wygładzających.

Pojemność: 250ml

wróć do kategorii kup produkt w sklepie