Castagnus – siła tkwiąca w ziołach

Nie da się ukryć, że wiele kobiet zmaga się z problemem niemożności urodzenia dziecka. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele, a zazwyczaj są to zmiany chorobowe, nieregularne cykle lub podwyższony poziom prolaktyny, hormonu odpowiedzialnego za prawidłowy rozwój płciowy i utrzymanie ciąży. Można z tym walczyć, stosując różne leki, ale czasami warto postawić na siłę natury, stosując środki oparte na sprawdzonych, naturalnych składnikach, wśród których korzystnie wyróżnia się Castagnus.

Siła tkwiąca w ziołach
Jest to obecnie jeden z najskuteczniejszych ziołowych leków, którego działanie zostało potwierdzone przez wiele zadowolonych pacjentek. Ma na to wpływ przede wszystkim jego unikalny skład, zawierający wyciąg z niepokalanka mnisiego, inaczej nazywanego pieprzem azjatyckim. Poleca się go zwłaszcza do regulacji miesięcznego cyklu i obniżeniu niekorzystnego poziomu wspomnianej prolaktyny. Odbywa się to poprzez jego działanie bezpośrednio na przysadkę mózgową, odpowiedzialną za prawidłowe wydzielanie hormonów.

Castagnus od Apteki Oliwnej jest często zalecany również przez lekarzy ginekologów dla pacjentek z łagodnymi chorobami układu rozrodczego, szczególnie kiedy nie wymagają one jeszcze zastosowania silniejszych środków hormonalnych. Można go też spokojnie stosować z innymi lekami wpływającymi na zwiększenie płodności. Jest dostępny w większości aptek bez recepty, ale warto przed jego użyciem zrobić badania poziomu hormonów, w tym prolaktyny. Może się okazać, że już jest niski, a jego dalsze obniżanie spowoduje dodatkowe problemy zdrowotne.