Skuteczny płyn do dezynfekcji rąk, czyli jaki?

99,99% mikroorganizmów potrafi usunąć płyn do dezynfekcji rąk. Czy każdy?

Jak mają się kosmetyczne środki antybakteryjne do profesjonalnych płynów ochronnych? Warto wiedzieć, aby skutecznie bronić się przed chorobami przenoszonymi przez brudne ręce.

Płyn, płynowi nie równy

Można być spokojnym i cieszyć się zdrowiem, używając właściwego płynu do dezynfekcji rąk. Co to znaczy?

Profesjonalne środki czystości są poddawane szczegółowym badaniom, dzięki czemu potrafią skrupulatnie informować klienta o:

– czasie ich działania;
– typach bakterii, wirusów i grzybów na które działają;
– ilościach, w jakich powinny być podawane;
– instrukcji wcierania preparatu w dłonie.

Płyn do dezynfekcji rąk – wiele wariantów, same korzyści

Płyn do dezynfekcji rąk https://www.orteo.pl/plyny-dezynfekujace oferowany jest w wielu wariantach i formach, dzięki czemu każdy może dopasować produkt do własnych potrzeb.

– Można podróżować i mieć środek zawsze przy sobie, wybierając małe, kompaktowe opakowania, które mieszczą się w torebce;

– Można długo i wielokrotnie dbać o przestrzeń swojego biurka w pracy lub mebli w domu, korzystając z ekonomicznych opakowań dostępnych w hurtowniach;

– Można szybko i wygodnie dbać o higienę rąk, stosując płyn dostępny w butelce ze sprayem.

Jak dezynfekować ręce?

Chcąc skutecznie chronić się przed wirusami i bakteriami, oprócz właściwego wyboru płynu dezynfekującego, warto też pamiętać o tym, jak prawidłowo przeprowadzać proces czyszczenia rąk.

Wśród najważniejszych czynników, o których trzeba pamiętać to czas dezynfekcji, cykliczność jej wykonywania, nanoszenie właściwej ilości preparatu i zdejmowanie biżuterii na czas mycia rąk.