Inventum- lek, który poprawia jakość stosunków intymnych

Mężczyźnie niełatwo zaakceptować fakt, iż jest nie w pełni wartościowym kochankiem. Seks w mniemaniu panów stanowi jedną z głównych sfer życia rodzinnego. Dlatego też panowie w końcu przełamują wstyd i sięgają po Inventum.

Czym on różni się od innych tego rodzaju preparatów?

Po pierwsze Inventum działa łagodnie i stopniowo. Dzięki czemu podniecenie przychodzi w samą porę i nie następuje zbyt wczesny wytrysk nasienia. Po drugie Inventum dba o krążenie w naczynkach krwionośnych prącia, dzięki czemu penis jest odpowiednio twardy, gdy w końcu dochodzi do zbliżenia płciowego.

Po czwarte zaletą Inventumu jest to, że stymulacja odpowiednich rejonów mózgu z jego małą pomocą odbywa się stopniowo. To skutkuje tym, że ochota na seks tak szybko nie mija i partnerzy nie muszą niczego na siłę przyspieszać. https://www.aptekagalen.pl/inventum-25mg-2tbl-do-rozgryzania-i-zucia

Na jak długo starcza Opakowanie Inventun?

W jednym opakowaniu Inventum znajduje się cztery tabletki. Jak nie trudno obliczyć jedno opakowanie Inventumu starcza na cztery zbliżenia między partnerami. Może nie jest to powalająca ilość. Jednak tu bardziej chodzi o ich jakość, a nie częstotliwość. Co równie ważne Inventum można stosować przez dłuższy czas, a on będzie tak samo skuteczny, jak na początku kuracji.

Jak zażywać Inventum?

Należy pamiętać, iż nie wolno przekraczać zalecanej na opakowaniu dawki. Wynosi ona 1 tabletkę na dobę. Co do samej drogi podawania, to jest ona banalnie prosta. Wystarczy tabletkę rozgryźć w ustach, chwilę possać, a następnie poczekać, aż uwolniona w ten sposób porcja sildenafilu rozejdzie się po ciele i trafi tam, gdzie potrzeba.