wyłączny dystrybutor Borbe
2sub.png 3sub.png 4sub.png

Krem dermoaktywny z kwasem hialuronowym HYALURONIC ACID CREAM

Formuła bez parabenów, środków koloryzujących i zapachowych. Krem przeznaczony dla skóry suchej, podrażnionej, "ściągającej" z uczuciem dyskomfortu. Przynosi długotrwałe nawilżenie, redukuje obecność zmarszczek i drobnych linii, delikatnie napina i pojędrnia naskórek. Ponadto wzmacnia metabolizm komórkowy. W celu osiągnięcia pożądanych efektów, przed aplikacją kremu należy zastosować Serum Dermo-Aktywne z Kwasem Hialuronowym.

Skład kosmetyku:

  • kwas hialuronowy (10,00%) - jest naturalnym składnikiem mukopolisacharydów, wchodzących w skład skóry właściwej. Znacząco przyczynia się do rozrostu komórek, ich migracji. Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, przenikając przez skórę i doskonale wiążąc wodę. Działa jak gąbka, przewyższając własny ciężar właściwy o 20 razy. Wykazuje również skuteczne działanie regenerujące szczególnie, gdy skóra narażona jest na nadmierne działanie promieni UVB np. w przypadku poparzeń, gdzie degradacja hialuronianu w komórkach jest większa niż poziom jego produkcji,
  • ekstrakt z mirtu zwyczajnego (4,00%) - znany już w starożytności jako "źródło młodości", którego składniki spowalniają działanie czynników odpowiedzialnych za starzenie się skóry takich, jak: powstrzymywanie glikacji kolagenu, regulację i reorganizację protein, które odpowiadają za komunikację międzykomórkową oraz poprzez pobudzanie syntezy komórek genu SIRT-1 odpowiedzialnych za proces starzenia.

Pojemność: 50ml i 250ml

 
wróć do kategorii kup produkt w sklepie