wyłączny dystrybutor Borbe
2sub.png 3sub.png 4sub.png

Serum dermoaktywne z kwasem hialuronowym HYALURONIC ACID DERMO ACTIVE COMPLEX

Dermoaktywne serum przeciwstarzeniowe dla skóry suchej, minimalizujące głębokość zmarszczek, podnoszące nawilżenie naskórka i powodujące uczucie komfortu dla skóry. Działa regenerująco, reaktywując system obronny skóry. Serum o dość gęstej konsystencji może być wykorzystywane w zabiegach z ultradźwiękami. Zaleca się dodatkowo zastosować odpowiedni krem z linii kosmetyków dermo-aktywnych.

Skład kosmetyku:

  • kwas hialuronowy (3,00%) - jest naturalnym składnikiem mukopolisacharydów, wchodzących w skład skóry właściwej. Znacząco przyczynia się do rozrostu komórek, ich migracji. Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, przenikając przez skórę i doskonale wiążąc wodę. Działa jak gąbka, przewyższając własny ciężar właściwy o 20 razy. Wykazuje również skuteczne działanie regenerujące szczególnie, gdy skóra narażona jest na nadmierne działanie promieni UVB np. w przypadku poparzeń, gdzie degradacja hialuronianu w komórkach jest większa , niż poziom jego produkcji,
  • wąkrotka azjatycka (2,00%) - wyciąg z tej rośliny stymuluje fibroblasty (komórki tkanki łącznej wytwarzające włókienka białkowe budujące tkankę, np. w skórze) do syntezy kolagenu i elastyny. Wzmaga syntezę kwasu hialuronowego. Roślina ma zdolność modyfikowania struktury skóry i warstwy podskórnej. Przyśpiesza gojenie ran, zmienia strukturę blizn, dzięki czemu można je wygładzić i zmniejszyć ich przebarwienie. Wąkrotka (Centella) hamuje powstawanie zmarszczek, wygładza skórę i poprawia jej nawodnienie. Centella jest wykorzystywana do leczenia wyprysków, bliznowców, blizn, trądziku, cellulitu, ran, odleżyn i oparzeń. Ponadto nadaje skórze miękkość i dzięki bio-stymulacji działa wzmacniająco.

Pojemność: 30ml

wróć do kategorii kup produkt w sklepie