wyłączny dystrybutor Borbe
2sub.png 3sub.png 4sub.png

Zestaw dermoaktywny napinający tkanki ACETYL HEXAPEPTIDE DERMO ACTIVE TREATMENT

Formuła bez parabenów, środków koloryzujących i zapachowych. Zestaw przeznaczony dla skóry zwiotczałej, pozbawionej napięcia oraz polecany dla skóry dojrzałej. Efekty zabiegu to lifting, wypłycenie drobnych linii, odżywienie skóry, podniesienie poziomu nawilżenia oraz spowolnienie procesu starzenia się skóry.

Schemat zabiegu: przed zabiegiem warto zastosować piling dostosowany do rodzaju cery. Na oczyszczoną skórę twarzy i szyi należy nałożyć maskę kremową, pozostawiając ją na skórze około 15 min. Następnie maskę należy zmyć i kolistymi ruchami zaaplikować serum, a potem krem. Schemat powtarzamy z częstotliwością raz na tydzień, aż do uzyskania zadowalających efektów.

Skład kremu 50ml:

  • kompleks acetyl hexapeptyd-8 (0,005%) - redukuje głębokość zmarszczek mimicznych, szczególnie na czole i wokół oczu. Ponadto, może zapobiegać widocznemu starzeniu się skóry, spowodowanego nadmierną mimiką twarzy w wyniku uwalniania katecholamin. Jest to bezpieczniejsza i łagodniejsza forma jadu kiełbasianego,
  • dimetylaminoetanol DMAE (2,00%) - naturalny składnik - prekursor acetylocholiny, dzięki któremu powstaje efekt napięcia i pojędrnienia naskórka (działa regenerująco na połączenia kolagenu i elastyny). DMAE nie powoduje całkowitego zniesienia obwisłości skóry, ale działa spowalniająco na to zjawisko,
  • mleczko owsiane (4,00%) - w widoczny sposób powoduje efekt napięcia skóry, zamieniając się podczas wchłaniania w elastyczny, spoisty, biologiczny film. Dodatkowo powoduje długotrwałe działanie przeciwzmarszczkowe. Badania nad tym składnikiem jednoznacznie wykazały, że wyraźnie redukuje on liczbę zmarszczek, skraca ich długość oraz wygładza pomarszczoną powierzchnię skóry.

Skład serum 30ml:

  • kompleks acetyl hexapeptyd-8 (0,005%) - redukuje głębokość zmarszczek mimicznych, szczególnie na czole i wokół oczu. Ponadto może zapobiegać widocznemu starzeniu się skóry, spowodowanego nadmierną mimiką twarzy, w wyniku uwalniania katecholamin. Jest to bezpieczniejsza i łagodniejsza forma jadu kiełbasianego,
  • dimetyloaminoetanol DMAE (1,00%) - naturalny składnik - prekursor acetylocholiny, dzięki któremu powstaje efekt napięcia i pojędrnienia naskórka (działa regenerująco na połączenia kolagenu i elastyny). DMAE nie powoduje całkowitego zniesienia obiwsłości skóry, ale działa spowalniająco na to zjawisko.

Skład maski kremowej 100ml:

  • kompleks acetyl hexapeptyd-8 (0,005%) - redukuje głębokość zmarszczek mimicznych, szczególnie na czole i wokół oczu. Ponadto, może zapobiegać widocznemu starzeniu się skóry, spowodowanego nadmierną mimiką twarzy w wyniku uwalniania katecholamin. Jest to bezpieczniejsza i łagodniejsza forma jadu kiełbasianego.
  • mleczko owsiane - avena sativa (oat) kemel (4,00%) - w widoczny sposób powoduje efekt napięcia skóry, zamieniając się podczas wchłaniania w elastyczny, spoisty, biologiczny film. Dodatkowo powoduje długotrwałe działanie przeciwzmarszczkowe. Badania nad tym składnikiem jednoznacznie wykazały, że wyraźnie redukuje on liczbę zmarszczek, skraca ich długość oraz wygładza pomarszczoną powierzchnię skóry.
  • dimetylaminoetanol DMAE (2,00%) - naturalny składnik - prekursor acetylocholiny, dzięki któremu powstaje efekt napięcia i pojędrnienia naskórka (działa regenerująco na połączenia kolagenu i elastyny). DMAE nie powoduje całkowitego zniesienia obwisłości skóry, ale działa spowalniająco na to zjawisko.
  • witamina E (0,10%) - składnik antyoskydacyjny. Chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry i przed działaniem wolnych rodników.
  • bisabolol (0,10%) - o właściwościach kojących podrażnienia i wygładzających, od wieków używany w stanach zapalnych.
wróć do kategorii kup produkt w sklepie