Vichy Idealia krem

Kosmetyki Vichy – idealne nawilżenie skóry oraz opóźnianie jej procesów starzenia

Krem do twarzy to kosmetyk stanowiący podstawę codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Jego rodzaj zawsze powinien być dobierany w zależności od typu skóry, jej wieku oraz aktualnych potrzeb.

Wybór odpowiedniego kremu do twarzy

Wybór idealnego preparatu do stosowania podczas codziennej pielęgnacji powinien uwzględniać wymienione powyżej parametry, w tym wiek, rodzaj cery oraz jej kondycję. Nie zawsze bowiem wiek metrykalny pokrywa się z aktualnym stanem skóry. Prawidłowa pielęgnacja przyczyna się utrzymywania dobrostanu skóry przez długi czas, natomiast zaniedbania pielęgnacyjne znajdują odzwierciedlenie w kondycji skóry. Staje się ona wówczas szara i matowa. Mogą pojawiać się zmarszczki, przesuszenie czy przebarwienia. Ponadto, taka nieprawidłowo pielęgnowana skóra traci jędrność i elastyczność. Dlatego podczas wyboru kremu nie należy kierować się jedynie jego oznaczeniem na opakowaniu w zakresie wieku potencjalnej klientki, lecz uzgadniać działanie preparatu.

Nowoczesne kremy łączące różne działanie

Na rynku powszechnie spotyka się produkty, których działanie zostało poszerzone. Nie ogranicza się ono jedynie do jednego problemu, lecz obejmuje działanie nawilżające, przeciwzmarszczkowe czy rozjaśniające przebarwienia.

Dostosowanie kremu do pory roku

Jeden krem nie powinien być stosowany przez całe życie. Co więcej, powinien on być zmieniany wraz z porą roku. Zmienne warunki atmosferyczne oddziałują w rożnym stopniu na skórę twarzy. Inne zatem są jej potrzeby w okresie wiosny, lata lub zimy.

Krem do twarzy – bezpieczeństwo stosowania

Idealny krem do twarzy powinien być hipoalergiczny. W ten sposób minimalizowane jest ryzyko ewentualnych podrażnień. Godnymi polecenia w tym zakresie są kosmetyki Vichy. Seria Vichy Idealia bogata jest minerały oraz kojącą i wzmacniającą skórę twarzy wodę termalną. Preparaty Vichy Idealia mogą być stosowane z powodzeniem zarówno w przypadku skóry wrażliwej, normalnej, jak i mieszanej. Produkty Vichy Idealia zawierają ponadto rozświetlający wyciąg z czarnej herbaty oraz działający antyoksydacyjne polifenole z jagód. Krem Vichy Idealia nadaje skórze blasku oraz intensywnie ją nawilża.

Kosmetyki Vichy oferowane są w bardzo szerokiej gamie produktów, wśród których warto zwrócić uwagę również na opóźniający efekty starzenia krem z serii Vichy Slow Age. Wyroby Vichy Slow Age wyrównują koloryt oraz zmniejszają widoczność linii i zmarszczek.