cerave wygładzający żel do mycia

Żel do mycia twarzy z efektem wygładzenia

CeraVe wygładzający żel do mycia delikatnie oczyszcza oraz złuszcza skórę bez naruszenia jej naturalnej bariery ochronnej. Zawiera w sobie trzy ceramidy, m.in kwas salicylowy oraz kwas hialuronowy. Żel posiada unikalną oraz wygładzającą formułę, która opracowana została z dermatologami.

Wygłądzający żel CeraVe – zalety stosowania produktu

Żel delikatnie oczyszcza oraz złuszcza skórę, która ma skłonności do powstawania grudek, czerwonych krostek, szorstkości czy łuszczenia się. Warto podkreślić, że nie narusza naturalnej bariery ochronnej, a ponadto dba o właściwe nawilżenie, dzięki zawartości np. kwasu hialuronowego.

Sposób użycia wygładzającego żelu do mycia

Żeby prawidłowo używać żelu, trzeba nanieść go na dłoń, a kolejno rozprowadzić na zwilżoną skórę. Następnie delikatnie masować, a na końcu zmyć go wodą. Należy pamiętać o tym, żeby omijać okolice oczu, ponieważ kosmetyk w kontakcie z okiem może przynieść niepożądane skutki. Jeśli już dostanie się do oka, trzeba go spłukać przy użyciu dużej ilości wody. Żel można z powodzeniem stosować od trzeciego roku życia.

Cerave sa wygładzający żel do mycia dla skóry normalnej oraz tłustej

Cerave wygładzający żel do mycia jest delikatny i świetnie oczyszcza ciało oraz skutecznie usuwa nadmiar sebum z twarzy, pozostawiając uczucie komfortu zaraz po umyciu. Ma w sobie trzy ceramidy, a ich brak, często prowadzić może do suchości i pieczenia skóry. Żel świetnie nadaje się także do skóry wrażliwej lub alergicznej. Posiada w sobie witaminę B3, która skutecznie zmniejsza wydzielanie sebum, co jest bardzo cenne jeśli mowa o skórze tłustej i trądzikowej. Żel cechuje się tym, że jest dość lekki i posiada żelową konsystencję, która nie przecieka przez palce. Na właściwie zwilżonej skórze bardzo dobrze się pieni. Produkt ma delikatny, swoisty zapach, jednakże jest bardzo leciutki i znika on zaraz po użyciu – zapach ten nie powinien nikogo drażnić. Żel jest bardzo uniwersalny, dlatego śmiało można go używać zarówno do twarzy, jak i do całego ciała.