green-house-seeds-super-silver-haze

Silver Haze – odmiana królująca w holenderskich headshopach

Odmiana Silver Haze jest inspirowana klasycznymi odmianami haze z dawnych lat. Te silne i ostre rośliny z pewnością zadowolą każdego entuzjastę konopi, który szuka mocnego haju.

Witamy w świecie Silver Haze

Ta wyjątkowa odmiana jest idealna dla tych, którzy pragną bardziej umysłowych i podnoszących na duchu doznań. Niezależnie od tego, czy szukasz ulgi w bólu, czy po prostu chcesz się zrelaksować i cieszyć się dobrymi wibracjami, Silver Haze z pewnością Ci się spodoba. Usiądźcie więc wygodnie, zapalcie i cieszcie się zabawą.

Nasiona Silver Haze kosztują grosze

Standardowe opakowanie nasion odmiany Silver Haze kosztuje zwykle od 200 do 300 zł. Jednakże, w zależności od lokalizacji i sprzedawcy, ceny mogą wahać się od 20 do 40 zł za nasionko.

Silver Haze z dominacją Sativy została wyhodowana przez Sensi Seeds pod koniec lat 80. Jest to krzyżówka Super Skunk, Northern Lights #5 i Haze, czyli hybryda 80/20, która jest silnie zdominowana przez Sativę. Zawartość THC w tej odmianie może sięgać 20%, co czyni ją jedną z najmocniejszych odmian dostępnych obecnie na rynku.

Pomimo wysokiego poziomu THC, Silver Haze jest uważana za bardzo towarzyską odmianę, która wywołuje uczucie szczęścia i dobrego samopoczucia, a nie utknięcia na kanapie czy paranoi. Jej działanie jest umysłowe i podnoszące na duchu, z ogólnym uczuciem euforii często zgłaszanym przez użytkowników. Dominujące smaki tej odmiany to cytryna i ziemisty, przy czym na podniebieniu można również wyczuć nutę kwiatowej słodyczy.

Ogólnie rzecz biorąc, Silver Haze zapewnia palaczom energetyczne pobudzenie umysłowe, idealne do twórczych przedsięwzięć lub ożywionej rozmowy.

Podsumowanie faktów na temat Silver Haze

Wśród wielu korzyści płynących z odmiany Silver Haze jest zdolność do łagodzenia stresu, niepokoju i bólu. Silver Haze jest potężną sativą o wysokim poziomie THC, zapewniającą użytkownikom podnoszący na duchu i energetyzujący haj mózgowy. Kwiatostany są pokryte srebrnymi trichomami, które nadają odmianie jej nazwę i charakterystyczny wygląd. Jej słodki, cytrusowy aromat przypomina zapach cytryny lub płynu do czyszczenia, co sprawia, że nie jest to popularny wybór dla wielu palaczy.