dojrzałe nasiona marihuany outdoor

Nasiona marihuany outdoor

Dlaczego warto hodować konopie na otwartym terenie?  Większość growerów woli hodować swoje rośliny na zewnątrz, to: w ogrodach, na skraju lasu, czy na działce. Nasiona marihuany outdoor umożliwiają hodowanie roślin na świeżym powietrzu, ale w tej metodzie uprawy marihuany istnieją pewne trudności związane z opieką nad rośliną, ponieważ na zewnątrz istnieje wiele czynników, przed którymi chcemy chronić swoją marihuanę. Aby zmniejszyć liczbę tych czynników i zwiększyć wygodę uprawy konopi w trybie outdoor, istnieją specjalne odmiany marihuany do hodowania na otwartym terenie. To właśnie te odmiany są stosowane przez doświadczone osoby, gdy zbliża się sprzyjający sezon.

Nasiona marihuany outdoor — ważne aspekty

1. Aby uzyskać doskonały wynik, konieczne jest umieszczenie nasion konopi outdoor w pomieszczeniu, zanim wykiełkują.  na początku. Po odczekaniu kilku tygodni można ją przenieść do miejsca docelowego. Następnie przygotowaną roślinę można sadzić na otwartym terenie, upewniając się, że nocne przymrozki nie będą stanowiły dla niej zagrożenia. 
2. Należy wspomnieć, że krzewy marihuany, które wyrosły z nasion konopi outdoor, przewyższają rozmiary tych, które rosną w warunkach domowych. Z tego powodu, jeśli uprawiasz konopie w szklarni lub w ogrodzie, będziesz musiał przyciąć krzak
3. Ważne jest, aby wiedzieć jak najwięcej o odmianie marihuany, z którą chcemy hodować. Warto przeanalizować, jaką krzew będzie miał wysokość i jaki będzie okres kwitnienia. Należy pamiętać, że indica rośnie szybciej niż sativa i ma mniejszą wysokość.

nasiona marihuany outdoor w uprawie

Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu?

Znalezienie wysokiej jakości nasion marihuany outdoor może być utrudnione, ponieważ nie każdy oferuje wysokiej jakości nasiona. Wybierajmy tylko sprawdzonych dostawców jak na przykład PanPestka, którzy mają nasiona z zaufanych źródeł. Warto też zwrócić wcześniej uwagę na to, jaką wysokość ma mieć krzak, jest to ważne dla bezpieczeństwa roślin. Jeśli chcesz je ukryć, lepiej jest zdecydować się na niższe odmiany roślin.