APAP THERMAL PLASTER ROZGRZEWAJĄCY

Czy plastry przeciwbólowe będą skuteczne na ból?

 Nierzadko w czasie codziennej aktywności zdarza się uraz, kontuzja lub stan zapalny występujący w okolicach mięśni, pleców. Niejednokrotnie są one tak dokuczliwe, że uniemożliwiają wykonywanie obowiązków czy to w pracy, czy w domu. Żeby szybko wyeliminować taki ból ze swojego ciała, potrzebny jest do tego skuteczny środek działający przeciwzapalnie i przeciwbólowo, nierzadko można zauważyć w lekach przede wszystkim takie substancje czynne jak: ibuprofen, diklofenak. Jeśli chodzi o wszelkie bóle krzyżowo- mięśniowe, warto sięgnąć przede wszystkim po plastry przeciwbólowe nasączone takimi substancjami.

Dlaczego warto użyć plastrów rozgrzewających, przeciwbólowych i przeciwzapalnych?

 Gdy organizm boli, jakaś część ciała, trzeba działać tak, żeby jak najskuteczniej dotrzeć do tego miejsca. Przeciwbólowe preparaty w postaci plastrów to doskonałe rozwiązanie, kiedy boli między innymi kręgosłup, mięśnie, stawy. Na tego rodzaju ból stosuje się najczęściej plastry rozgrzewające (tutaj), ma on swoim składzie nie tylko odpowiedni niesteroidowy lek przeciwbólowy, zawiera także inne rozgrzewające substancje, podnoszące działanie łagodzące ból w danym miejscu, może to być na przykład:

  • kamfora,
  • wyciąg z pieprzowca,
  • wyciąg z ostrych papryczek,
  • imbiru.
OPOKAN MED PLASTRY ROZGRZEWAJĄCE

Co na stan zapalny w mięśniach?

Mięśnie nierzadko bolą na przykład po intensywnym treningu. Plastry przeciwzapalne i przeciwbólowe umożliwiają na przywrócenie im sprawności, na taki ból zlokalizowany w mięśniach nie trzeba łykać tabletek przeciwbólowych, można szybciej umożliwić substancjom czynnym trafić do miejsca, gdzie wystąpił stan zapalny, omija się też układ pokarmowy, jest to korzystne dla żołądka i jelit.