espumisan przed usg

1 tydzień przed USG: Przygotuj się.

Zanim po raz pierwszy spojrzysz na swoje dziecko, musisz się przygotować. Na szczęście jest wiele małych rzeczy, które możesz zrobić przed wizytą, aby pomóc przygotować swoje ciało do ciąży i uzyskać wszystko w porządku. Oto spojrzenie na to, co możesz zacząć robić w tygodniu poprzedzającym badanie USG.

Jedz zdrowo i ćwicz regularnie

Zarówno Ty, jak i Twoje dziecko skorzystacie ze zdrowszej diety. Możesz chcieć się upewnić, że otrzymujesz wystarczającą ilość kalorii i białka, które są kluczowymi składnikami zdrowej diety. Ponieważ prawdopodobnie jesteś głodna w czasie ciąży, możesz również zauważyć, że pewne pokarmy są bardziej pożądane niż inne. Upewnij się, że spożywasz zdrową, zrównoważoną dietę, która składa się z chudego białka, witamin i minerałów. Możesz chcieć zwiększyć spożycie żywności, która jest bogata w błonnik, zwłaszcza w pierwszym trymestrze, kiedy najprawdopodobniej doświadczysz zaparcia. Dobry, czysty błonnik poruszy twoje jelita, nie podrażniając ich. Możesz również wypić pół szklanki wody z jedną tabletką sosu jabłkowego, połową cytryny i jeść dużo bogatych w błonnik owoców i warzyw.

Kładź się do łóżka o tej samej porze każdej nocy

Jeśli jesteś jak większość kobiet w ciąży, możesz czuć się mdło lub chory na żołądek w godzinach porannych. Jeśli tak, możesz spróbować położyć się do łóżka nieco wcześniej. Pomoże to oczyścić żołądek przed wstaniem z łóżka, co może pomóc uniknąć uczucia mdłości podczas badania USG. Inną rzeczą, którą możesz zrobić, aby uniknąć porannej choroby, jest próba położenia się do łóżka trochę wcześniej wieczorem i budzenie się o tej samej porze każdego dnia. To pomoże Ci uniknąć uczucia mdłości, jeśli czujesz się mdły, gdy wstajesz.

Espumisan przed USG?

Jak uzyskać najwięcej korzyści z badania ultrasonograficznego, jeśli wcześniej przyjmowałaś Espumisan? Oto kilka korzyści wynikających z wykonania badania USG po wcześniejszym zażyciu Espumisanu:Po zażyciu Espumisanu przed badaniem będziesz odczuwać mniejsze wzdęcia i bóle brzucha. Oczyszczenie jelit jest również łatwiejsze do osiągnięcia. Zaparcia mogą zostać rozwiązane poprzez przyjmowanie błonnika Espumisan. Oprócz tego, że jest to bezpieczniejsze dla płodu podczas badania USG, przyjmowanie Espumisanu przed badaniem sprawi, że będzie ono mniej bolesne dla Ciebie.

Więcej o tym jak działa espumisan przed USG i jak się przygotować do tego badania przeczytasz na CmRyska.pl